ORGANIZACE KUCHYNĚ – ROZHOVOR

Organizace kuchyně, Úklid kuchyně

Kuchyně jsou nejžádanějším prostorem pro organizaci. Nedivíme se. Trávíme zde spoustu času, přibývají nám zásoby, hromadí se různé věci a není snadné ji udržet stále uklizenou.

Možná také řešíte nespokojenost s vaší kuchyní a nevíte si rady, co s tím. Jste na vážkách zda jít do organizace kuchyně společně s námi 🙂

Proto vám přinášíme rozhovor s naší sympatickou klientkou Hankou, maminkou malé holčičky, která se přestěhovala do nového bytu a rozhodla se využít naše služby. Co ji k tomu vedlo? A jak byla spokojena s organizací kuchyně prozradila v našem rozhovoru.

Dobrý den Hanko, Vy jste čerstvě přestěhovaní v novém bytě. Jak Vás napadlo přenechat organizaci kuchyně právě nám?

Dobrý den, měli jsme krásnou novou kuchyň, ale málo času a nápadů jak vše zorganizovat tak, aby to dávalo smysl a kamarádka mi doporučila zkusit Vaše služby.

zásoby v kuchyni, organizace kuchyně
Přehled zásob v kuchyni

Co jste od osobní organizace kuchyně očekávala?

Vlastně ani nevím co jsem čekala, spíš jsem doufala, že mi to tam srovnáte a tématicky dáte dohromady.

S čím jste byla v kuchyni nespokojená?

Vadilo mi, že jsem skoro nevěděla co vše v kuchyni mám. Neměla jsem vůbec přehled o zásobách jídla, a proto pro mě bylo složité chodit nakupovat. Někdy jsem koupila jídlo, které jsem měla zastrčené vzadu a ani o tom nevěděla.

Úklid mixerů v kuchyni, organizace kuchyně
Uspořádané mixery a formy na pečení

Jak Vám vyhovoval proces organizace kuchyně?

Proces byl super! Vy jste přišly s nápady a já jsem už jen rozhodla, který nápad/řešení by nám nejlépe vyhovoval. Fungovalo to tedy jako oboustranný brainstorming s tím, že vy jste pak zrealizovaly vybrané řešení a já nemusela nic dělat 🙂

Jak jste spokojena s organizačním řešením od Uspořádaného domova? Naplnilo se Vaše očekávání?

Určitě to předčilo mé očekávání, protože spoustu věcí, které jste navrhly by mě samotnou vůbec nenapadly. Osobně pro mě bylo nejlepší změnit umístění zásob jídla. Nově mám všechno jídlo v šuplíkách místo skříněk a hned na první pohled vidím s čím mohu vařit a co mi dochází (co je potřeba dokoupit).

Zásoby v kuchyni, úklid kuchyně, organizace kuchyně
Vše logicky uspořádané a po ruce

Usnadnila Vám organizace péči o kuchyň?

Rozhodně ANO! Mám všechno popsané dokonce i anglicky pro mého manžela a uspořádané logicky pohromadě, takže přesně vím kam sáhnout! Vyhovuje mi, že jste využili stávající úložné systémy, což jsou jednoduché boxy z Ikey https://www.ikea.com/cz/cs/p/variera-krabice-leskla-bila-30155019/, které se jednoduše umývají a jsem schopná v nich udržet pořádek. Zároveň nemusím dělat kroky navíc při vaření a veškeré kuchyňské pomůcky mám při ruce.

Uspořádané léky v kuchyni, úklid léků, organizace kuchyně
Místo i pro léky v kuchyňské lince

Jak si na proměnu kuchyně zvykla Vaše rodina?

Den nebo dva jsme otevírali špatné skříňky, ale pak už bez problémů.

Šla byste do toho znovu? Uvažujete o organizaci dalších prostor?

Určitě bych do toho šla s Vámi znovu. Je to přehledné a navíc se to opravdu snadno udržuje ve stejném stavu, čehož jsem se bála nejvíc – tedy že z toho bude brzy zase nepořádek 🙂
Už mám pro Vás další akci – tentokrát potřebuji pomoci s velkou šatní skříní.

Zorganizované koření v kuchyni
Koření uspořádané do boxů a přehledně popsané

Doporučila byste nás svým přátelům?

Určitě ano! Je fajn, mít někoho kdo přijde s nápady jak to udělat jinak a lépe a zároveň ušetří váš čas.

Hanko, děkujeme za rozhovor a za důvěru. U Vás byla radost pracovat a moc se těšíme v září, až se pustíme do organizace šatní skříně.

Možná vás Hanka přesvědčila o tom, že organizace má velký smysl, zjednoduší vám život, přinese spoustu radosti a s námi budete mít uklizeno za pár hodin.

Podívejte se do fotogalerie https://usporadanydomov.cz/#fotogalerie, kde najdete ukázky naší práce.

Pokud chcete zažít jiný pohled na vaši kuchyň a dát jí systém, který vám přinese efektivitu při vaření, napište nám na info@usporadanydomov.cz. Rády vám s úklidem (nejen kuchyně) pomůžeme a navíc za zvýhodněné ceny. Platnost balíčků je pouze do 31.8.2020 https://usporadanydomov.cz/s-usporadanym-domovem-je-kazdy-uklid-hracka/

Organizace kuchyně, uspořádaný domov, úklid kuchyně

Těšíme se na vás a přejeme vám krásné léto 🙂

Erika a Romana

Foto kredit: Salem Chawaf