+420 777 350 029 info@usporadanydomov.cz

On-line kurz USPOŘÁDANÝ ŠATNÍK

ON-LINE KURZ

USPOŘÁDANÝ ŠATNÍK

Praská váš šatník ve švech, a přesto máte pocit, že nemáte co na sebe? Ztrácíte ráno drahocenný čas postáváním před otevřenou skříní a chaotickým hledáním oblečení? Nemáte v šatní skříni žádný systém pro ukládání a proto nosíte pořád dokola to samé oblečení, které je vidět? Potřebujete vyměnit efektivně vaše letní oblečení za podzimní a zimní? 

To se díky on-line kurzu USPOŘÁDANÝ ŠATNÍK změní. Dejte sbohem starým zlozvykům. Společně dotáhneme váš šatník k dokonalosti a vy se do něj zamilujete.

Uspořádaný šatník

Na co se můžete těšit?

 • Provětráme váš šatník a vytřídíme staré, zničené a jinak nevhodné oblečení (například také oblečení, které již neodráží váš styl nebo vaše potřeby).
 • Krok za krokem společně uspořádáme vaši šatní skříň.
 • Naučíte se, jak snadno a efektivně skládat a ukládat oblečení.
 • Odtajníme milionové rady a tipy, které vám ulehčí život s vaší šatní skříní.
 • Načerpáte inspiraci z našich domovů nebo domovů našich klientů.
 • Prozradím vám tipy, jak správně a efektivně nakupovat bez zbytečného utrácení.

Kurz bude obsahovat mnoho praktických ukázek ve formě videí, inspiračních fotek a pracovních listů.

Čtyři extra bonusy ZDARMA

 • E-book "Váš styl", aneb co každá žena potřebuje ve svém šatníku
 • Recenze našich 10 nejoblíbenějších úložných boxů 
 • Všechna videa z Podzimní skládačky + další na rok zdarma ( 20 názorných videí jak skládat oblečení krok za krokem)
 • Jeden týden po kurzu navíc, kdy se vám ještě budu plně věnovat a odpovídat na vaše otázky ve skupině.

Co nevidíte, to nenosíte

Nemusíte kupovat stále nové oblečení, abyste měli co na sebe. Stačí provětrat šatník a uspořádat stávající garderóbu. Co leží na dně šatníku, pomuchlané v šuplíku, to nevidíte a nenosíte. Ušetřete finance za nákup nového oblečení a přestaňte se škodlivým hromaděním.

Naučíme vás jednoduchý systém, jak uspořádat a uložit veškeré oblečení a doplňky tak, aby byly stále na očích. Najdeme společně přehledný systém uložení a skládání vašeho oblečení a budete překvapení, kolik bezvadných kousků jste celé měsíce nebo dokonce roky nenosili. A to jen proto, že byly na dně skříně nebo ve změti ramínek.

sale - jarni kurz (4)
Pink Spring Fashion Pinterest Pin Template
sale - jarni kurz (1)

Proč jít do toho s námi?

 • Ušetříte čas ztracený prohrabáváním šatníku a zkrátíte ranní výpravy do práce.
  Zatočíte s chaosem v šatníku.
 • Oživíte váš každodenní outfit, protože objevíte dávno zapomenuté stylové kousky.
 • Ušetříte peníze za nákup nového oblečení.
 • Ujasníte si svůj styl oblékání a nebudete nakupovat zbytečné kousky, které zůstanou ležet na dně skříně, protože je vlastně nemáte k čemu nosit.
 • Všechny věci budou mít své místo, už žádné zdlouhavé hledání a postávání před otevřenou skříní.
 • Změníte svůj život k lepšímu a odstraníte negativní energií z věcí, které už nenosíte.

Objednejte si off-line verzi a budete mít prostor si kurzem projít dle vašich časových možností 

Čtyři týdny plné motivace

1. týden

Zaměříme se na váš styl a podstatu vašich potíží, které vás přivedly do tohoto kurzu:

 • Co si kupovat na sebe? Probereme barvy, materiály i střih.
 • Jak se vyvarovat unáhleným nákupům?
 • Vyhraníte si svůj styl, naučíte se kombinovat věci tak, abyste je měla vždy s čím nosit.
 • Co by měl každý šatník obsahovat?
 • Vytvoříte si návyky, které vám pomohou také při budoucím třídění a organizaci šatníku.
 • Jak šatní skříň zařídit a jak šatník rozvrhnout, naplánovat a realizovat.
sale - jarni kurz (6)
IMG_2958 (1) (1)

2. týden

Vrhneme se do práce. Naučíme vás třídit a ukládat. Vybereme vhodné úložné systémy, díky kterým udržíte ve věcech pořádek. Společně vyřešíme důležité otázky:

 • Jak správně třídit? Co dělat, když vás téměř u každého kousku napadají známé argumenty - to ještě můžu potřebovat, do toho zhubnu, tohle můžu mít na doma, to můžu nosit na chalupě…?
 • Jak se dají kousky ve vašem šatníku kombinovat? Prozradíme vám pravidlo tří kombinací.
 • Jak efektivně skládat oblečení? Společně najdeme řešení šité vám na míru.
 • Jak vytvořit pěknou a přehlednou šatní skříň? Prozradíme vám, jak na to, abyste se do svého šatníku rádi vraceli.

3. týden

Podíváme se na zoubek doplňkům, botám, šperkům, páskům, šálám a také dětskému šatníku. Předáme vám všechny rady a zkušenosti, které jsme sbíraly a ladily několik let:

 • Odtajníme vychytávky, kde umístit nejrůznější věšáčky, které úložný systém zpřehlední a přidají šatníku další odkládací místo.
 • Prozradíme nápady, kam umístit ložní prádlo a jiné věci, které nepoužíváte každý den.
 • Naučíme vás rutinu při převlékání a vyřešíme dilema kam s ním - tedy s prádlem, které jste už nosili, ale není ještě špinavé.
 • Projdeme všemi úskalími dětského šatníku.
 • Inspirujeme vás osvědčenými tipy, jak ukládat sezónní věci, boty, kabelky a doplňky.
sale - jarni kurz (3)
Uspořádaný šatník

4. týden

Dokončíme společně všechny vaše nedodělky a budete mít moji plnou podporu. Získáte také odpovědi na všechny vaše otázky.

Objednejte si off-line verzi a budete mít prostor si kurzem projít dle vašich časových možností 

Ve dvou se to lépe táhne!

Vyházeli jste už celý šatník a pokoušeli se všechny věci urovnat, ale pořád to není ono? Nebo jste vůbec nezačali, protože vám jednoduše chybí motivace? Spolu to zvládneme levou zadní. Nečekejte žádné nudné instrukce. Bude to pořádná jízda plná zábavy, motivace a vzájemné podpory.

Jak kurz probíhá? 

Kurz probíhá v uzavřené facebookové skupině, která je rozdělena do přehledných lekcí. 

Všechny příspěvky jsou již nahrané ve skupině a záleží na vás, kdy jimi projdete. Ke každému tématu jsou připravená videa, texty, fotky a komentáře. 

Krok za krokem zábavnou formou se můžete prokousat celým šatníkem. A že se máte na co těšit!

Pokud chcete jít přesně podle kurzu, každý den budete potřebovat 30 minut vašeho času. Pokud to nebude stíhat nevadí, máte jeden rok na to, abyste zvládly celý kurz. 

Kurz obsahuje kolem 30 videí, inspirativních obrázků, check listů i pracovních listů.

 

Proč si koupit kurz ?

Mít uspořádaný a přehledný šatník je snem každé ženy. Ale někdy je hodně náročné se jím prokousat a vymyslet to správné řešení. Přestanete v půlce a to je škoda. Tento kurz vás provede krok za krokem k vaši vysněné šatní skříni do které se zamilujete a společně dokončíme váš projekt. 

Pro vaši představu - osobní organizace šatní skříně stojí v průměru 7 000 Kč. On-line kurz si můžete koupit za 1/4 ceny a ještě získáte 4 extra bonusy. Navíc se naučíte sami skříň zorganizovat a uspořádat a získané dovednosti využijete i v budoucnu. Co se v kurzu naučíte, to už se vám nikdy neztratí. K lekcím se můžete kdykoliv vrátit a pravidla uspořádání šatní skříně si osvěžit.

Objednejte si off-line verzi a budete mít prostor si kurzem projít dle vašich časových možností 

Kdo vás kurzem provede?

Erika Kusáková - srdce a duše Uspořádaného domova

Mám ráda ve svých věcech pořádek a nechci nosit jen polovinu svého šatníku.

Pokud to cítíte stejně, pojďme spolu vytvořit šatník, do kterého se budete chtít stále vracet a využijete ho na maximum.

Zkrotila jsem už desítky šatních skříni, ráda zkrotím i tu vaši.

Pomohla jsem mnoha lidem, které trápily stejné problémy jako vás, a objevila jsem praktické vychytávky, které vám v kurzu ráda předám.

On-line konzultace s uspořádaným domovem

Co říkají absolventi předešlých kurzu?

Kurz Jarní průvan v šatníku mě motivoval k dlouho odkládané činnosti - udělat si v šatníku pořádek. Nejen vytřídit, ale i smysluplně uložit. Skládací videa byla dobře srozumitelná, vyhovovalo mě, že jsem si mohla odškrtávat jednotlivé položky. Překvapilo mě kolik věcí jsem vytřídila (ale netřídila jsem pořádně snad 10 i více let poslala dál a ještě z toho měla radost. Pořádek si mě daří udržovat. Mám v kurzu ještě pár restů, ale věřím, že se mi podaří brzy dodělat. Nejlepší na tom je, že už ve skříni dlouho nehledám věci, které mám ráda, protože mám jen ty dobré oblíbené kousky.

Gabriela Camarda

Již při prvním úkolu jsem měla super pocit! Co kde má být, čeho se zbavit. Na všechno návod, inspirace, odpovědi. Šité na míru. Ale největší objev roku - "nové skládání" oblečení, ručníků, prostěradel, tomu úklidu dalo úplně jiný rozměr. Jsem nadšená! Najednou máme více místa ve skříni, líp se uklízí a už nic nepřehrabuju. I děti získaly prostor na své věci, které si umí uklidit. Pod skvělým vedením jsme našli systém, který vede i děti k samostatnosti. A to je asi nejvíc, pro mě jako pro mámu."

Hana Jankůjová Šrůtková

"Kurz předčil mé očekávání. Dozvěděla jsem se spoustu věci a líbilo se mi, že jsme se nesoustředily jen na oblečení, ale i věci s tím souvísející. Na začátku jsem přemýšlela zda jít do kurzu, protože jsem dělala pořádek nedávno.  Jak jsem byla naivní! Teď jsem strašně ráda. Zbavila jsem se spousty věci. A ve skříni mám plno místa."

Martina Raslan

"Líbilo se mi dávkování po malých (denních) porcích, videa nebyla zbytečně dlouhá. Líbily se mi ukázky víc typů skládání."

Jitka

Moc mě bavil úkol vybrat si nejoblíbenější věci z mého šatníku a na základě toho určit barevnou paletu a materiál, který mám ráda a který vím, že si budu nově kupovat. Otevřelo mi to oči a překvapilo, že mám 10 věcí, které jsou oblíbené. Moc se mi líbila myšlenka při třídění, že přemýšlím o tom, co si nechám a co mám ráda a ne naopak. Třídění šlo rychleji a hladčeji.

Silva

Objednejte si off-line verzi a budete mít prostor si kurzem projít dle vašich časových možností 

Potřebujete se na něco zeptat?

Napište mi kdykoliv na email info@usporadanydomov.cz a nebo zavolejte na telefonní číslo 777 350 029. Ráda s vámi vše proberu.