+420 777 350 029 info@usporadanydomov.cz

Reference

Uspořádaný domov mi zorganizoval komoru, na kterou mi nezbýval čas v každodenních povinnostech. Hlavní výhody, které oceňuji: ušetření mého času, nastavení systému, který jsme celá rodina schopna udržovat.

Andrea, Praha

Konečně kuchyně dostala smysl. Díky reorganizaci a správnému uložení potřeb se mi v kuchyni lépe orientuje a mám přehled o tom, kde co je a kolik toho je. Díky praktičnosti se i mé děti obslouží samy.

Eva, Pardubice

Holky jsou milé, pracovité a šikovné.
Líbilo se mi, že se ptaly na potřeby rodiny, na věci které jsou pod nás důležité a poté udělaly konkrétní plán pro naši rodinu respektující naše potřeby, chod domácnosti a zachovaly logiku a řád, který v kuchyni je třeba.

Iveta, Čakovice

Erika i Romana jsou sehrané profesionálky, které se skvěle doplňovaly v nápadech na uspořádání naší nové kuchyně. Nejvíce se mi líbilo vyřešení potravin a zásob v kuchyni, jelikož jsem do té doby ani sama nevěděla, co všechno a hlavně kde to mám. Po jejich profi zásahu má teď vše své logické místo a je to pohromadě – stačí otevřít skřínku a přesně vím, co tam mám. Holky tomu věnovaly spoustu času a energie. Když nám něco nevyhovovalo, tak s námi zkoušely a hledaly vhodné řešení, dokud jsme nebyli 100% spokojeni. Služby jsou ušité na míru a můžu jen doporučit. Určitě to stojí za to!

Hanka, Chodov (Praha)