organizace domova na míru

Jiný úhel pohledu

Jsem tu, abych vám pomohla vytvořit chytrá a efektivní řešení pro váš domov. Společně najdeme způsob, jak optimalizovat prostor, minimalizovat nepořádek a rozloučit se s věcmi, které již nepotřebujete a zavést systém, který vám usnadní život.

Každý týden se setkáme online, abychom se zaměřili na konkrétní místnosti, jako je kuchyně, garáž, šatník, dětský pokoj, pracovna nebo cokoliv jiného.

Krok za krokem budeme třídit, organizovat a nacházet praktická úložná řešení. Navíc vám pomohu změnit přístup k úklidu a organizaci, což vám umožní udržovat pořádek snadněji a efektivněji.

Zapomeňte na stres z nepořádku. Společně vytvoříme domov, kde se budete cítit pohodlně a kde každý předmět bude mít své místo. Vyzkoušejte naši službu a objevte, jak může dobře organizovaný prostor změnit váš život.

organizace domova

na míru

Jiný úhel pohledu

Jsem tu, abych vám pomohla vytvořit chytrá a efektivní řešení pro váš domov. Společně najdeme způsob, jak optimalizovat prostor, minimalizovat nepořádek a rozloučit se s věcmi, které již nepotřebujete a zavést systém, který vám usnadní život.

Každý týden se setkáme online, abychom se zaměřili na konkrétní místnosti, jako je kuchyně, garáž, šatník, dětský pokoj, pracovna nebo cokoliv jiného.

Krok za krokem budeme třídit, organizovat a nacházet praktická úložná řešení. Navíc vám pomohu změnit přístup k úklidu a organizaci, což vám umožní udržovat pořádek snadněji a efektivněji.

Zapomeňte na stres z nepořádku. Společně vytvoříme domov, kde se budete cítit pohodlně a kde každý předmět bude mít své místo. Vyzkoušejte naši službu a objevte, jak může dobře organizovaný prostor změnit váš život.

Moje očekávání předčilo všechno

Konzultaci organizace domova s paní Erikou, jsem dostala jako dárek. Bylo to překvapení a zároveň očekávání.

Moje očekávání předčilo všechno. Paní Erika je velmi sympatická a profesionální.

Řekla mi tipy v rámci organizace, velmi mi pomohla v různých částech domova, jak mít věci v pořádku, zorganizované, při ruce a zároveň mi to velmi pomohlo v následném úklidu .

Eriku, mohu jen a jen doporučit a přeji jí spokojené klienty jako jsem já.

Veronika Nedorostová

Proč zrovna já?

Vyberte si mně pro organizaci svého domova a zažijte, jak může být vaše domácnost efektivní, uspořádaná a přizpůsobená vašim potřebám.

Vášeň pro organizaci: Organizování miluju a ukážu vám, jak to může být zábavné a motivující. Nadchnu vás pro ni a stane se vaším životním stylem.

Osobně ověřené metody: Mám vytvořené domácí rutiny, které již několik let úspěšně fungují u mě i mých klientů. Konkrétně vám ukážu, jak na ně.

Efektivní třídění: Neustále třídím a hledám nejméně bolestivá a nejefektivnější řešení, která vám pomohou dosáhnout pořádku bez stresu. Začneme pomalu, ale s výsledkem. Budeme mít jasné zadání, cíl, kam se dostat.

Kuchyňské zóny a vychytávky: V kuchyni vám ukážu, jak prakticky rozdělit prostor do zón a využít vychytávky, které vám usnadní vaření a organizaci. Uspořádala jsem více jak 50 kuchyní a mé zkušenosti vám ráda předám.

Maximální využití šatní skříně: Vím, jak využít každou část šatní skříně na maximum, abyste měli vše přehledně uspořádané. Doporučím vám, kdy skládat do komínků a kdy vertikálně. Navrhneme, jaké organizéry vám umožní ráno s radostí otevřít vaši šatní skříň.

Dětský pokojíček a jak na něj: Mám dva kluky a od malička je vedu k pořádku v dětském pokoji. Mám vychytané věci, které fungují od batolat až po puberťáky. Jak nastavit zodpovědnosti, jak uspořádat pokojíček? To vše vám předám srozumitelně a prakticky.

Co získáte:

v

Předám vám odborné rady a zkušenosti, které jsem nasbírala při osobních organizací přímo u klientů.

Na základě fotek a videí od mých klientů si budete moci vybrat a lépe si představit jednotlivá řešení.

Vyladíme vaši domácnost pomocí tipů na jednoduché zlepšováky, o kterých jste nejspíš ještě neslyšeli.

Podívám se na vaši domácnost druhýma očima. Nabídnu zcela jiný pohled, který vám otevře oči.

Odhalíme spolu neefektivní zajeté koleje. Už se na svoji domácnost nebudete nikdy koukat stejně.

Doporučím vám konkrétní organizéry a úložná řešení, které mám vyzkoušené a které dlouhodobě fungují.

Již žádné nákupy naslepo.

Připravím pro vás jasný plán a kroky, které vás povedou k cíli.

Z každé společné hodiny budete mít jasné zadání úkolů, co udělat do naší další schůzky.

Do 24 hodin odpovím na vaše případné otázky, pokud si nebudete vědět rady.

Posunu vás dál.

On-line konzultace probíhá přes aplikaci StreamYard. Pro vás to znamená pouze se přihlášit přes mnou zaslaný odkaz.

Vždy posílám zápis z konzultace.

Zjednodušte si organizaci domova s naší online konzultací

Organizace domova může být zahlcující. Často nevíte, kde začít, jak postupovat nebo jaké organizéry koupit. Vede to k tomu, že nakonec neuděláte nic.

Naše online konzultace vám nabízí jasná řešení a praktickou podporu, abyste se mohli pustit do akce bez zbytečného stresu.

Hlavní výhody online konzultace:

Jasné úkoly na každý týden

Dodám vám konkrétní a srozumitelné úkoly, takže se můžete plně soustředit na jejich plnění a nemusíte přemýšlet nad dalším krokem.

Motivace díky rychlým výsledkům

během jednoho týdne uvidíte konkrétní pokroky, které vás budou motivovat k dalšímu úsilí.

Jednoduchý začátek a hladký průběh

Díky přesným instrukcím víte přesně, kde začít a jak pokračovat, což vám umožní okamžitě se pustit do práce a dosáhnout rychlých výsledků.

Nyní má každá věc své místo. 

“V létě 2021 jsem si domluvila online konzultaci a díky paní Erice mám teď učebnu jako ze škatulky.

Poradila mi s uspořádáním a organizací místnosti a učebních materiálů, knih, kancelářských potřeb atd.”

Pavlína Kulinová

Pojďme společně vytvořit domov, do kterého se budete rádi vracet.

Cena a objednávka

Uspořádaný domov a jeho zakladatelka

Nejste si jistí, jaký typ konzultace je pro vás?

 

Napište mi na info@usporadanydomov.cz. Co potřebujete řešit, jaká je vaše situace, vaše tel. číslo.

Do 48h vám zavolám zpět a domluvíme spolu detaily.

Před konzultací nešlo v garáži zaparkovat auto

V garáži jsem se sám snažil nastavit nějaký systém, nicméně postupem času se systém rozpadl. V garáži nešlo ani zaparkovat auto. Vadilo mi, že klidně i hodinu jsem hledal věci, které jsem potřeboval k práci a třeba ani nenašel a radši je koupil znova.

Nejvíce mi pomohly nápady na celkové rozložení garáže, umožnilo mi to přemýšlet z jiného úhlu pohledu a sám bych se k tomu nedostal, tipy na konkrétní vychytávky (např. držák na kolo).

Naprosto mi vyhovoval projektový přístup s termíny a stanovenými úkoly

Po konzultaci jsem přesně věděl, kde co umístit a byly pořešeny všechny kritické věci.

Co mi nejvíce pomohlo?

  • Přesunutí maxima věcí do zahradního domku
  • Elektrokola v místnosti s lednicí
  • Flexibilní držáky na kola (z těch mám opravdu radost 🙂
  • Držák na rakev
  • Využití prostoru na garážovými vraty
  • Doporučení flexibilního regálového systému

Díky konzultaci jsem získal kreativní pohled na zadaný problém. Systematické rozkrájení mamuta (samotnému se mi to zdálo jako neřešitelné). Řešení, které cílí na dlouhodobost a udržitelnost – předchází “jo jo efektu” 🙂

Komunikace a spolupráce byla konstruktivní, vždy jsem odcházel nabitý pozitivní energií s chutí se do projektu pustit a splnit zadané úkoly.

Online konzultace je výrazně flexibilnější, šetří čas. Zvyšuje dostupnost služby i pro klienty z větších vzdáleností. Konzultaci bych rozhodně doporučil.

Z výsledku jsem nadšen. A z čeho mám ještě větší radost, tak je zapojení syna do projektu. “

Jan Stonavský, 3hodinová konzultace

Zbavila jsem se plno nepotřebných věcí a fakt se mi lépe žije.

“S paní Erikou mám jen tu nejlepší zkušenost.

Díky ní mám úplně jiný pohled na úklid, hromadění věcí a také díky její online organizaci lednice mám konečně pocit, že mi uspořádání lednice dává smysl.

Dostala jsem plno návodů, jak mít lednici přehledně uklizenou a zorganizovanou. “

Hana Dreiseitlová

I am extremely happy with the service

“Erika is a passionate person and high professional. Her skills easily will take through the hard process of decluttering and organising.”

Olga Romanova

“Erika trpělivě během konzultace přinášela další možnosti řešení a i když jsem některé zavrhla, tak vždy hledala způsoby další. Díky konzultaci jsem dostala opět chuť se do toho všeho pustit. ”

Alena Ševčíková